Publikujący: Paweł Perski
Data publikacji: 10-01-18

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.

Ogłoszenie o naborze z dnia 09 stycznia 2018r.

Oferta do: 26.01.2018r.

Wymiar etatu: 1.

Liczba wolnych stanowisk pracy: 1.

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku asystenta w Dziale Nadzoru Sanitarnego.

Miejsce wykonywania pracy:

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Gorzowie Wlkp.

ul. Kazimierza Jagiellończyka 8b, 66 – 400 Gorzów Wlkp.

Warunki pracy:

Praca biurowa w siedzibie firmy, kontrole jednostek podległych, podmiotów leczniczych oraz obiektów budowlanych w związku z dopuszczeniem do użytkowania.

Praca z monitorem ekranowym powyżej 4 godzin / na dobę,

Zakres zadań:

- sporządzanie projektów decyzji, postanowień, opinii związanych z działalnością Oddziału Nadzoru Zapobiegawczego,

- udział w kontrolach jednostek podległych, podmiotów leczniczych oraz w związku                z dopuszczeniem do użytkowania obiektów budowlanych,

- współudział w prowadzeniu szkoleń w zakresie zmian w przepisach prawa związanych                          z  działalnością Oddziału Nadzoru Zapobiegawczego,

- prowadzenie i opracowywanie rejestrów i ewidencji oraz innej dokumentacji
niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania  pracy Oddziału,

- współudział w sporządzaniu rocznych sprawozdań opisowych i statystycznych z pracy Oddziału.

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe w kierunku budownictwo, ochrona środowiska, inżynieria środowiska, inżynieria sanitarna, gospodarka przestrzenna.

- dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office),

- umiejętność pracy w zespole i organizacji pracy własnej,

- posiadanie obywatelstwa polskiego,

Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-  znajomość przepisów z zakresu: Ustawa z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (jednolity tekst Dz.U. z 2017 r., poz. 1073 ze zm.), Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia                    12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie (j.t. Dz.U. z 2015 r., poz. 1422 ze zm.), Ustawa z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji                          o środowisku  i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko  (j.t. Dz.U. z 2017 r., poz. 1405 ze zm.), Ustawa z dnia 15 kwietnia 2011 r. o działalności leczniczej (jednolity tekst: Dz. U. z 2016 r., poz. 1638 ze zm.), Ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (j.t. Dz. U. 2017 r., poz. 1332 ze zm.), Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 26 czerwca 2012 r. w sprawie szczegółowych wymagań, jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia podmiotu wykonującego działalność leczniczą (Dz. U. z 2012 r. poz. 739), Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 listopada 2010 r.                w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 71), ustawa                 z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego  (j.t. Dz. U. 2017 r., poz. 1257.).

Dokumenty niezbędne:

- curriculum vitae,

- list motywacyjny,

- kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie wykształcenia,

- kserokopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy.

Terminy i miejsce składania dokumentów:

- dokumenty należy złożyć do: 26.01.2018r.

- decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty

Inne informacje:

- W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w WSSE, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

- W ofercie należy podać dane kontaktowe - adres do korespondencji, adres e-mail, numer telefonu.

- List motywacyjny powinien być odręcznie podpisany,

- Osoby zakwalifikowane do kolejnego etapu postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomione e-mailem lub telefonicznie,

- Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 95/306 71 66,

- Kandydaci proszeni są o zapoznanie z informacją o rozstrzygnięciu postępowania umieszczoną na stronie internetowej WSSE w Gorzowie Wlkp. w zakładce „informacje o rozstrzygnięciu naboru”.

- Bliższe informacje o zakładzie zawiera regulamin organizacyjny Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej na stronie www.wsse.gorzow.pl.

- W ofercie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015r. Nr poz. 2135  ze zmianami).

- Jesteśmy pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Metryka dokumentu

Podmiot / osoba odpowiedzialna: WSSE w Gorzowie Wielkopolskim
Publikujący: Maria Olszacka 2018-01-10 11:43:00
Ostatnia modyfikacja: Katarzyna Zaworska 2018-02-15 13:23:16
Wersja: 5
Ilość wyświetleń: 2927

Rejest zmian

Wersja Zmodyfikował Data Status
4 Katarzyna Zaworska 2018-02-15 13:23:16
Edytowano
3 Paweł Perski 2018-01-10 10:49:33
Edytowano
2 Paweł Perski 2018-01-10 10:45:41
Edytowano
1 Paweł Perski 2018-01-10 11:43:00
Utworzono