Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp., uprzejmie informuje, iż został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs na mem z zakresu profilaktyki tytoniowej pt. „Debeściaki nie palą” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

 

Komisja konkursowa z nadesłanych prac do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie  Wlkp., wybrała 62 memy spełniające wymogi regulaminu konkursu, które zostały zamieszczone na facebooku Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp. 

 

Zgodnie z założeniem regulaminu zwycięzcami zostali uczniowie, których memy zgromadziły  największą ilość lajków, w każdej grupie wiekowej.

 

Miło nam poinformować, iż w grupie gimnazjalistów zwyciężyła Maja Antczak z klasy III Gimnazjum w Zespole Szkół w Rzepinie. W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Patrycja Woźniak z klasy I Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu. Ponadto Komisja konkursowa postanowiła przyznać jedno wyróżnienie Dominice Matyasik z klasy II Gimnazjum w Zespole Szkół w Witnicy. Laureaci  konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu sportowego. Fundatorem nagród jest Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i zapraszamy do udziału w następnych konkursach organizowanych przez Państwową Inspekcję Sanitarną.