Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp., uprzejmie informuje, iż został rozstrzygnięty wojewódzki konkurs na mem z zakresu profilaktyki tytoniowej pt. „Debeściaki nie palą” dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Komisja konkursowa z nadesłanych prac do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie  Wlkp., wybrała 62 memy spełniające wymogi regulaminu konkursu, które zostały zamieszczone na facebooku Wojewódzkiej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Gorzowie Wlkp. 

Zgodnie z założeniem regulaminu zwycięzcami zostali uczniowie, których memy zgromadziły  największą ilość lajków, w każdej grupie wiekowej.

Miło nam poinformować, iż w grupie gimnazjalistów zwyciężyła Maja Antczak z klasy III Gimnazjum w Zespole Szkół w Rzepinie, która spośród propozycji nagród do wyboru (sprzęt sportowy, torba podróżna), wybrała  torbę podróżną.

W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła Patrycja Woźniak z klasy I Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu, która spośród propozycji nagród do wyboru (sprzęt sportowy, torba podróżna),  wybrała łyżworolki.

Ponadto Komisja konkursowa postanowiła przyznać jedno wyróżnienie Dominice Matyasik z klasy II Gimnazjum w Zespole Szkół w Witnicy, która w nagrodę otrzyma drobny sprzęt sportowy.

Fundatorem nagród jest Lubuski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Gorzowie Wlkp.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

W załączeniu nagrodzone memy.

 

W grupie gimnazjalistów zwyciężyła praca:

W grupie uczniów szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła praca:

Wyróżniona praca: